Gastenboek
Kijk eens naar wat sommige van onze gasten te zeggen hebben over hun ervaringen met ons hotel.
Klik hier om zelf uw ervaringen met Lions Dive & Beach
Resort te plaatsen.
he mensen ik ben al twee maal geweest. en het is echt een heerlijk hotel. veel plezier allemaal.
Ola,<br>Ben benieuwd, is de eerste keer op Curacao! we arriveren op 18 juni! <br>groetjes!
Heey Mensen!<br>Ik (en mijn aanhang) ben net bezig jullie site te bekijken. en ik heb nu al zin om te komen. jawel u leest het goed, wij komen eraan. 21 juli stappen we in het vliegtuig, en ik heb er zin aan. <br>Dus u bent gewaarschuwd:P Tot Snel!!<br>Groeten Fam. Berends
Hallo allemaal,<P>H‚ Martin en Jaqueline, wat gezellig dat jullie er dan ook zijn. Op 16 juni komen we vanaf Aruba deze kant op en gaan we gezellig voetbal kijken.<br>Vergeet geen oranje kleding mee te nemen.<P>Tot gauw allemaal,<P>Groetjes Ron, Martijn, Ilona en Jenneke.
Oke het is zo ver, nog 7 dagen en daar zijn we op de strand van de Hotel.....<br>Heeeerlijk zeg , en 9 juni is mijn vriendje Jarig en het wort echt beesten en verder zien we wel hoe het afloopt etc .... oke ik heb genoeg verteld se ya ...
Als medewerker van het UFC team wil ik mijn zeer plezierig en goed verzorgd verblijf in het Lions Dive resort bij deze heel erg bedanken. Ik hoop er gauw weer terug te komen. Super.
Hallo Allemaal! van 11 t/m18 juni komen we lekker naar jullie toe.................<br>Wij groeten alvast Ron, Martijn, Ilona en Jenneke<br>Eli en Ray gefeliciteerd van ons<br>Martin en Jaqueline Herrema. We zien jullie daar.
Geweldige tijd in de Lions Dive gehad. Ik was daar met de crew van de U.F.C. Erg vriendelijk onvangen, prima kamers, lekker strand. Na dagen van hard werken tijdens de tv opnamen, was het altijd goed toeven op het terras. Fantastische plek. Bedankt
Lion Dive is het paradijs op aarde, hopelijk tot gauw
er loopt hier een bruin meisje in huis dat maar ‚‚n ding wil: chillen op de Antillen. Dat gaan we dus nog drie maanden horen. En dan, houd je hart vast: een nederlands ecuadoriaans meisje met zuidamerikaans temperament en, wij, we zijn al aan het aftellen. Tot ziens in eind juli!!!!!